Nieuws & evenementen

Het laatste clubnieuws vindt u hier

Laatste nieuws

De geschiedenis

Nieuwsbrief archief

Coronamaatregelen vanaf 25 september

Beste Leden,

Als gevolg van de versoepelingen gelden vanaf  25 september de volgende Coronaregels op Golfclub Houtrak:

  • Om te mogen golfen, om te mogen oefenen en voor een bezoek aan de balie van de Caddiemaster en/of aan de kleedruimtes en toiletten in het clubhuis is GEEN CORONATOEGANGSBEWIJS* nodig.
  • Ook voor het betreden van het terras is GEEN CORONATOEGANGSBEWIJS* nodig.
  • Het restaurantgedeelte van het clubhuis mag u alleen betreden wanneer u in het bezit bent van EEN CORONATOEGANGSBEWIJS*.
    Wij hebben aan onze horeca-exploitant gevraagd hierop te controleren.
  • De basisregels ‘handen wassen’, ‘geen handen schudden’, ‘thuisblijven bij klachten en testen’ blijven gelden.
  • De basisregel ‘verplicht 1,5 meter afstand houden’ verandert in een dringend advies.

*Het Coronatoegangsbewijs (de ‘Coronapas’) is zichtbaar in de app CoronaCheck en toont aan dat iemand volledig is gevaccineerd, hersteld is van Corona of een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud heeft. Wie geen smartphone heeft, kan een bewijs op papier aanvragen.

Bestuur

 

 

PwC Houtrak eindstand teamuitslagen dag 2

Hierbij de teamscores van de PwC Houtrak Pro-Am dag 2

Team scoresRonde_1 Ronde_2 Totaal_score
A.T.S. Schuijt11747164
GC Houtrak 111544159
Hildering Packaging B.V.12138159
GC Houtrak 411048158
GC Houtrak 911642158
Growth Factory11145156
PWC 211541156
GC Houtrak 1011242154
Kennemer Reizen11340153
Afvalzorg11043153
GC Houtrak 611140151
Van Duijn Financieel Advies B.V.11040150
E.Holdert Beheer en Management B.V.10545150
Bio Solutions10840148
Holland Golf Center10740147
GC Houtrak 210641147
Fonds Gehandicapten Sport 111135146
GC Houtrak 310937146
De Hypotheker10640146
Prestotype B.V.10638144
P. Hoekwater B.V.10539144
Mitchgolf Pitchfix 2/Gomes Mercedes10341144
GC Houtrak 510637143
Mitchgolf Company B.V. / Pitchfix10237139
Bestuur GC Houtrak 19841139
GC Houtrak 89840138
SuitUp Corporate Fashion10433137
Einstein ICT & Telecom B.V.9542137
Bestuur GC Houtrak 29342135
PWC 19539134
Blom Elektrotechniek9242134
Helma Bevestigingstechniek B.V.9538133
Fonds Gehandicapten Sport 29834132
LEBO9437131
GC Houtrak 79138129
Fonds Gehandicapten Sport 38442126
Van Wonderen Makelaardij B.V.9134125
De Wijn Warrior8533118
KH Engineering B.V.7640116
Braam Minnesma633598

Clubkampioenschap Matchplay 2021 in beeld

Deborah Ruurs winnaar Standaard Klasse Dames

Annemieke Campo, runner-up Standaard Klasse Dames

Wim van Hoof, runner-up Super Senioren Heren

Bob Welschen winnaar Super Senioren Heren

Liesbeth van Dommelen, runner-up Senioren Dames

Stella Coné, winnaar Senioren Dames

Oscar Rasker, runner-up Heren Senioren

Hans Dekker, winnaar Heren Senioren

Frank van Hoof, runner-up Standaard Klasse Heren

Michael Kraaij, winnaar Standaard Klasse Heren

Groepsfoto van de finalisten